Kevään 2019 Aikataulu

KESÄ, KESÄ, KESÄ!! A.M. Dance SUMMER 

KESÄTANSSIT 3.-20.6.2019

Tanssijoiden Summer Party 19.6. klo 20-21

Maanantai

12.00-12.45  Disco & Show 7-10 v. / Camilla F.

12.45-13.30  Fortnite 7-12 v. / Camilla F.

13.30-14.30 Disco & Show 9-12 v. / Camilla F.

17.00-18.00 Street 9-12 v. / Erath

18.00-19.00 Street 13+ / Erath

19.00-20.00 Street alkeet 30+ / Erath 

Tiistai

13.30-14.30 Jazztanssi 9-12 v. / Emmi

14.30-15.30 Nykytanssi 9-12 v. / Emmi

17.00-18.00 Jazztanssi 13+ / Emmi

18.00-19.00 Baletti alkeet nuoret & aikuiset / Emmi

19.00-20.00 Nykytanssi keskitaso 13+ / Emmi

Keskiviikko

15.00-16.00 Musical Dance 9-12 v. / Camilla F.

16.00-17.00 Omat tanssit – koreopaja / Camilla F.

17.00-18.00 Commercial 13+ / Meri

18.00-19.00  Twerk alkeet 14+ / Meri 

19.00-20.00  Twerk alkeet 30+ / Meri

Torstai

18.00-19.00 DanceFit lihaskuntotreeni nuoret & aikuiset / Camilla F.

19.00-20.00 Venyttely & Rentoutus / Camilla F.

Tunnit ovat avoimen tason tunteja ellei tasomainintaa lajin perässä. Avoimen tason tunnit ovat kaikille avoimia ja tunnin taso rakennetaan oppilaiden tason mukaan.

Hinnasto

45 min – 10 €

1 h – 12 €

3 h – 32 €

6 h – 54 €

9 h – 68 €

12 h – 84 €

15 h – 97 €

Kertamaksut maksetaan vastaanottoon. Yli kolmen kerran korteista annetaan lasku mukaan.

Ilmoittautuminen alkaa 1.4.2019 klo 10.00 osoitteessa www.annikamutila.com

 

 

 

Alkeet – Ei tarvitse aikaisempaa tanssikokemusta (0-3 vuotta harrastaneet)

Keskitaso – Vähintään 3 vuotta kyseisen lajin tanssiopintoja

Jatkotaso – Vähintään 5 vuotta tanssiopintoja useammalla viikkotunnilla

Avoin taso – Kaikille avoin tunti, suosituksena kokemusta jostain tanssilajista

Aikuiset ja nuoret Huom!

13+ tunneilla ei ole yläikärajaa eli tunnit ovat avoimia myös aikuisille. Näillä tunneilla tempo hieman 30+ tunteja kovempi.

30+ tunnit on tarkoitettu vain yli 30-vuotiaille tanssijoille.

Jos lajinimekkeen perässä ei ikäsuositusta niin tunti on avoin kaikille aikuisille ja nuorille.

Maanantai Tiistai Keskiviikko Torstai Perjantai Sunnuntai
07.30
Kisaryhmät & Erikoiskoulutukset
EK-Fysiikka
07.45
08.45
Annika/Fanny
08.00
08.30
09.00
09.30
10.00
10.30
11.00
11.30
7-10 v.
Disco Dance alkeet
11.30
12.15
Viktoria

Kisaryhmät & Erikoiskoulutukset
Kisakoreo 9-12 v. ActiveKids
12.15
13.15
Viktoria

9-12 v.
Lyrical jatkotaso
13.15
14.15
Viktoria

Nuoret & Aikuiset
13+ Contemporary Jatkotaso
14.15
15.15
Viktoria

Kisaryhmät & Erikoiskoulutukset
EK-kisakoreo
15.15
16.15
12.00
12.30
13.00
13.30
14.00
14.30
Kisaryhmät & Erikoiskoulutukset
Kisakoreo 9-12 v. ActiveStars
14.45
15.45
Janika

Kisaryhmät & Erikoiskoulutukset
EK-Tekniikka
15.15
16.15
Annika

9-12 v.
Show Alkeet
15.45
16.45
Janika

7-10 v.
7-12 v. Venyttely Avoin
16.45
17.30
Janika
15.00
9-12 v.
10-15 v. Akrobatia
15.15
16.00
Pinja

Nuoret & Aikuiset
10-15 v. Akrobatia
15.15
16.00
Pinja
15.30
Kisaryhmät & Erikoiskoulutukset
Kisakoreo 13+ Active
15.30
16.30
Jatta
9-12 v.
Show Jatko
15.30
16.30
Viktoria
9-12 v.
Showlatin Avoin taso -TÄYNNÄ!
15.30
16.30
Camilla 25.1.-15.3. Jatta 22.3.-26.4.

7-10 v.
8-12 v. Freestyle -Pojat
15.45
16.30
Erath
16.00
9-12 v.
10-15 v. Cheerleading -TÄYNNÄ!
16.00
16.45
Pinja

Nuoret & Aikuiset
10-15 v. Cheerleading -TÄYNNÄ!
16.00
16.45
Pinja

7-10 v.
Akrobatia
16.45
17.30
Pinja

Kids 3-4 v.
Dance -TÄYNNÄ!
17.15
17.45
Lotta

7-10 v.
Cheerleading
17.30
18.15
Pinja

Kids 5-6 v.
Dance -TÄYNNÄ!
17.45
18.30
Lotta
16.30
Nuoret & Aikuiset
13+ Contemporary Keskitaso
16.30
17.30
Camilla

Kids 3-4 v.
Dance -TÄYNNÄ!
17.15
17.45
Lotta

Nuoret & Aikuiset
13+ Show Keski/Jatkotaso
17.30
18.30
Camilla

Kids 5-6 v.
Dance -TÄYNNÄ!
17.45
18.30
Lotta
9-12 v.
Street Avoin taso
16.30
17.30
Erath

Nuoret & Aikuiset
13+ Showlatin Avoin taso
16.30
17.30
Camilla 25.1.-15.3. Jatta 22.3.-26.4.
17.00
Kids 3-4 v.
Dance
17.00
17.30
Vilja
17.30
7-10 v.
Dance Jatkotaso
17.30
18.30
Janika

Kids 3-4 v.
Prinsessabaletti
18.00
18.30
Emmi
Kids 5-6 v.
Dance
17.30
18.15
Vilja

Nuoret & Aikuiset
13+ Lyrical Alkeet
18.15
19.15
Annika

Vain Aikuiset
30+ Dance Keskitaso
19.15
20.15
Annika

Vain Aikuiset
30+ Contemporary Keskitaso
20.15
21.15
Annika
Nuoret & Aikuiset
13+ Street Avoin
17.30
18.30
Erath

Nuoret & Aikuiset
13+ DanceFit-lihaskuntotreeni Avoin taso
17.30
18.30
Camilla 25.1.-15.3. Jatta 22.3.-26.4.
Vain Aikuiset
30+ Dance Alkeet
17.30
18.30
Annika
18.00
18.30
7-10 v.
7-8 v. Dance Alkeet
18.30
19.15
Lotta

9-12 v.
Voguing Avoin taso
18.30
19.15
Camilla

Nuoret & Aikuiset
13+ Lyrical Jatkotaso
19.15
20.15
Camilla

Nuoret & Aikuiset
13+ Heels Avoin taso
20.15
21.15
Camilla
Kids 5-6 v.
Prinsessabaletti
18.30
19.15
Emmi

Vain Aikuiset
30+ Lyrical Alkeet
18.30
19.30
Janika
7-10 v.
7-8 v. Dance Alkeet
18.30
19.15
Lotta

Nuoret & Aikuiset
Horton Alkeet - Livemusa
19.15
20.15
Annika & Juha

Nuoret & Aikuiset
Horton Jatko - Livemusa
20.15
21.30
Annika & Juha
Vain Aikuiset
30+ Showlatin & Street Alkeet -ei esiinny näytöksessä
18.30
19.30
Camilla/showlatin 15.1.-15.3. Erath/street 22.3.-16.4.
Vain Aikuiset
30+ Heels Avoin taso
18.30
19.30
Annika
19.00
19.30
Nuoret & Aikuiset
13+ Contemporary Keskitaso
19.30
20.30
Annika
Kisaryhmät & Erikoiskoulutukset
ShowMamas
19.30
21.00
Annika
20.00
20.30
Nuoret & Aikuiset
13+ Heels Avoin taso
20.30
21.30
Annika
21.00

Maanantai

  • Kisaryhmät & Erikoiskoulutukset Kisakoreo 13+ ActiveJatta
    15.30 - 16.30
  • Nuoret & Aikuiset 13+ Contemporary KeskitasoCamilla
    16.30 - 17.30
  • Kids 3-4 v. Dance -TÄYNNÄ!Lotta
    17.15 - 17.45
  • Nuoret & Aikuiset 13+ Show Keski/Jatkotaso Camilla
    17.30 - 18.30
  • Kids 5-6 v. Dance -TÄYNNÄ!Lotta
    17.45 - 18.30
  • 7-10 v. 7-8 v. Dance Alkeet Lotta
    18.30 - 19.15
  • 9-12 v. Voguing Avoin tasoCamilla
    18.30 - 19.15
  • Nuoret & Aikuiset 13+ Lyrical Jatkotaso Camilla
    19.15 - 20.15
  • Nuoret & Aikuiset 13+ Heels Avoin tasoCamilla
    20.15 - 21.15

Tiistai

  • Kisaryhmät & Erikoiskoulutukset Kisakoreo 9-12 v. ActiveStars Janika
    14.45 - 15.45
  • Kisaryhmät & Erikoiskoulutukset EK-TekniikkaAnnika
    15.15 - 16.15
  • 9-12 v. Show AlkeetJanika
    15.45 - 16.45
  • 7-10 v. 7-12 v. Venyttely AvoinJanika
    16.45 - 17.30
  • 7-10 v. Dance Jatkotaso Janika
    17.30 - 18.30
  • Kids 3-4 v. PrinsessabalettiEmmi
    18.00 - 18.30
  • Kids 5-6 v. PrinsessabalettiEmmi
    18.30 - 19.15
  • Vain Aikuiset 30+ Lyrical AlkeetJanika
    18.30 - 19.30
  • Nuoret & Aikuiset 13+ Contemporary Keskitaso Annika
    19.30 - 20.30
  • Nuoret & Aikuiset 13+ Heels Avoin tasoAnnika
    20.30 - 21.30

Keskiviikko

  • 9-12 v. 10-15 v. AkrobatiaPinja
    15.15 - 16.00
  • Nuoret & Aikuiset 10-15 v. AkrobatiaPinja
    15.15 - 16.00
  • 9-12 v. 10-15 v. Cheerleading -TÄYNNÄ!Pinja
    16.00 - 16.45
  • Nuoret & Aikuiset 10-15 v. Cheerleading -TÄYNNÄ!Pinja
    16.00 - 16.45
  • 7-10 v. AkrobatiaPinja
    16.45 - 17.30
  • Kids 3-4 v. Dance -TÄYNNÄ!Lotta
    17.15 - 17.45
  • 7-10 v. CheerleadingPinja
    17.30 - 18.15
  • Kids 5-6 v. Dance -TÄYNNÄ!Lotta
    17.45 - 18.30
  • 7-10 v. 7-8 v. Dance Alkeet Lotta
    18.30 - 19.15
  • Nuoret & Aikuiset Horton Alkeet - LivemusaAnnika & Juha
    19.15 - 20.15
  • Nuoret & Aikuiset Horton Jatko - Livemusa Annika & Juha
    20.15 - 21.30

Torstai

  • Kisaryhmät & Erikoiskoulutukset EK-FysiikkaAnnika/Fanny
    07.45 - 08.45
  • 9-12 v. Show Jatko Viktoria
    15.30 - 16.30
  • Kids 3-4 v. DanceVilja
    17.00 - 17.30
  • Kids 5-6 v. DanceVilja
    17.30 - 18.15
  • Nuoret & Aikuiset 13+ Lyrical AlkeetAnnika
    18.15 - 19.15
  • Vain Aikuiset 30+ Dance KeskitasoAnnika
    19.15 - 20.15
  • Vain Aikuiset 30+ Contemporary KeskitasoAnnika
    20.15 - 21.15

Perjantai

  • 9-12 v. Showlatin Avoin taso -TÄYNNÄ!Camilla 25.1.-15.3. Jatta 22.3.-26.4.
    15.30 - 16.30
  • 7-10 v. 8-12 v. Freestyle -PojatErath
    15.45 - 16.30
  • 9-12 v. Street Avoin tasoErath
    16.30 - 17.30
  • Nuoret & Aikuiset 13+ Showlatin Avoin taso Camilla 25.1.-15.3. Jatta 22.3.-26.4.
    16.30 - 17.30
  • Nuoret & Aikuiset 13+ Street AvoinErath
    17.30 - 18.30
  • Nuoret & Aikuiset 13+ DanceFit-lihaskuntotreeni Avoin tasoCamilla 25.1.-15.3. Jatta 22.3.-26.4.
    17.30 - 18.30
  • Vain Aikuiset 30+ Showlatin & Street Alkeet -ei esiinny näytöksessäCamilla/showlatin 15.1.-15.3. Erath/street 22.3.-16.4.
    18.30 - 19.30

Sunnuntai

  • 7-10 v. Disco Dance alkeetViktoria
    11.30 - 12.15
  • Kisaryhmät & Erikoiskoulutukset Kisakoreo 9-12 v. ActiveKidsViktoria
    12.15 - 13.15
  • 9-12 v. Lyrical jatkotasoViktoria
    13.15 - 14.15
  • Nuoret & Aikuiset 13+ Contemporary JatkotasoViktoria
    14.15 - 15.15
  • Kisaryhmät & Erikoiskoulutukset EK-kisakoreo
    15.15 - 16.15
  • Vain Aikuiset 30+ Dance AlkeetAnnika
    17.30 - 18.30
  • Vain Aikuiset 30+ Heels Avoin tasoAnnika
    18.30 - 19.30
  • Kisaryhmät & Erikoiskoulutukset ShowMamasAnnika
    19.30 - 21.00
Maanantai Tiistai Keskiviikko Torstai Perjantai Sunnuntai
17.00
Kids 3-4 v.
Dance -TÄYNNÄ!
17.15
17.45
Lotta
Kids 3-4 v.
Dance -TÄYNNÄ!
17.15
17.45
Lotta
Kids 3-4 v.
Dance
17.00
17.30
Vilja
17.30
18.00
Kids 3-4 v.
Prinsessabaletti
18.00
18.30
Emmi

Maanantai

  • Kids 3-4 v. Dance -TÄYNNÄ!Lotta
    17.15 - 17.45

Tiistai

  • Kids 3-4 v. PrinsessabalettiEmmi
    18.00 - 18.30

Keskiviikko

  • Kids 3-4 v. Dance -TÄYNNÄ!Lotta
    17.15 - 17.45

Torstai

  • Kids 3-4 v. DanceVilja
    17.00 - 17.30
Maanantai Tiistai Keskiviikko Torstai Perjantai Sunnuntai
17.30
Kids 5-6 v.
Dance -TÄYNNÄ!
17.45
18.30
Lotta
Kids 5-6 v.
Dance -TÄYNNÄ!
17.45
18.30
Lotta
Kids 5-6 v.
Dance
17.30
18.15
Vilja
18.00
18.30
Kids 5-6 v.
Prinsessabaletti
18.30
19.15
Emmi
19.00

Maanantai

  • Kids 5-6 v. Dance -TÄYNNÄ!Lotta
    17.45 - 18.30

Tiistai

  • Kids 5-6 v. PrinsessabalettiEmmi
    18.30 - 19.15

Keskiviikko

  • Kids 5-6 v. Dance -TÄYNNÄ!Lotta
    17.45 - 18.30

Torstai

  • Kids 5-6 v. DanceVilja
    17.30 - 18.15
Maanantai Tiistai Keskiviikko Torstai Perjantai Sunnuntai
11.30
7-10 v.
Disco Dance alkeet
11.30
12.15
Viktoria
12.00
12.30
13.00
13.30
14.00
14.30
15.00
15.30
7-10 v.
8-12 v. Freestyle -Pojat
15.45
16.30
Erath
16.00
16.30
7-10 v.
7-12 v. Venyttely Avoin
16.45
17.30
Janika
7-10 v.
Akrobatia
16.45
17.30
Pinja
17.00
17.30
7-10 v.
Dance Jatkotaso
17.30
18.30
Janika
7-10 v.
Cheerleading
17.30
18.15
Pinja
18.00
18.30
7-10 v.
7-8 v. Dance Alkeet
18.30
19.15
Lotta
7-10 v.
7-8 v. Dance Alkeet
18.30
19.15
Lotta
19.00

Maanantai

  • 7-10 v. 7-8 v. Dance Alkeet Lotta
    18.30 - 19.15

Tiistai

  • 7-10 v. 7-12 v. Venyttely AvoinJanika
    16.45 - 17.30
  • 7-10 v. Dance Jatkotaso Janika
    17.30 - 18.30

Keskiviikko

  • 7-10 v. AkrobatiaPinja
    16.45 - 17.30
  • 7-10 v. CheerleadingPinja
    17.30 - 18.15
  • 7-10 v. 7-8 v. Dance Alkeet Lotta
    18.30 - 19.15

Perjantai

  • 7-10 v. 8-12 v. Freestyle -PojatErath
    15.45 - 16.30

Sunnuntai

  • 7-10 v. Disco Dance alkeetViktoria
    11.30 - 12.15
Maanantai Tiistai Keskiviikko Torstai Perjantai Sunnuntai
13.00
9-12 v.
Lyrical jatkotaso
13.15
14.15
Viktoria
13.30
14.00
14.30
15.00
9-12 v.
10-15 v. Akrobatia
15.15
16.00
Pinja
15.30
9-12 v.
Show Alkeet
15.45
16.45
Janika
9-12 v.
Show Jatko
15.30
16.30
Viktoria
9-12 v.
Showlatin Avoin taso -TÄYNNÄ!
15.30
16.30
Camilla 25.1.-15.3. Jatta 22.3.-26.4.
16.00
9-12 v.
10-15 v. Cheerleading -TÄYNNÄ!
16.00
16.45
Pinja
16.30
9-12 v.
Street Avoin taso
16.30
17.30
Erath
17.00
17.30
18.00
18.30
9-12 v.
Voguing Avoin taso
18.30
19.15
Camilla
19.00

Maanantai

  • 9-12 v. Voguing Avoin tasoCamilla
    18.30 - 19.15

Tiistai

  • 9-12 v. Show AlkeetJanika
    15.45 - 16.45

Keskiviikko

  • 9-12 v. 10-15 v. AkrobatiaPinja
    15.15 - 16.00
  • 9-12 v. 10-15 v. Cheerleading -TÄYNNÄ!Pinja
    16.00 - 16.45

Torstai

  • 9-12 v. Show Jatko Viktoria
    15.30 - 16.30

Perjantai

  • 9-12 v. Showlatin Avoin taso -TÄYNNÄ!Camilla 25.1.-15.3. Jatta 22.3.-26.4.
    15.30 - 16.30
  • 9-12 v. Street Avoin tasoErath
    16.30 - 17.30

Sunnuntai

  • 9-12 v. Lyrical jatkotasoViktoria
    13.15 - 14.15
Maanantai Tiistai Keskiviikko Torstai Perjantai Sunnuntai
14.00
Nuoret & Aikuiset
13+ Contemporary Jatkotaso
14.15
15.15
Viktoria
14.30
15.00
Nuoret & Aikuiset
10-15 v. Akrobatia
15.15
16.00
Pinja
15.30
16.00
Nuoret & Aikuiset
10-15 v. Cheerleading -TÄYNNÄ!
16.00
16.45
Pinja
16.30
Nuoret & Aikuiset
13+ Contemporary Keskitaso
16.30
17.30
Camilla
Nuoret & Aikuiset
13+ Showlatin Avoin taso
16.30
17.30
Camilla 25.1.-15.3. Jatta 22.3.-26.4.
17.00
17.30
Nuoret & Aikuiset
13+ Show Keski/Jatkotaso
17.30
18.30
Camilla
Nuoret & Aikuiset
13+ Street Avoin
17.30
18.30
Erath

Nuoret & Aikuiset
13+ DanceFit-lihaskuntotreeni Avoin taso
17.30
18.30
Camilla 25.1.-15.3. Jatta 22.3.-26.4.
18.00
Nuoret & Aikuiset
13+ Lyrical Alkeet
18.15
19.15
Annika
18.30
19.00
Nuoret & Aikuiset
13+ Lyrical Jatkotaso
19.15
20.15
Camilla

Nuoret & Aikuiset
13+ Heels Avoin taso
20.15
21.15
Camilla
Nuoret & Aikuiset
Horton Alkeet - Livemusa
19.15
20.15
Annika & Juha

Nuoret & Aikuiset
Horton Jatko - Livemusa
20.15
21.30
Annika & Juha
19.30
Nuoret & Aikuiset
13+ Contemporary Keskitaso
19.30
20.30
Annika
20.00
20.30
Nuoret & Aikuiset
13+ Heels Avoin taso
20.30
21.30
Annika
21.00

Maanantai

  • Nuoret & Aikuiset 13+ Contemporary KeskitasoCamilla
    16.30 - 17.30
  • Nuoret & Aikuiset 13+ Show Keski/Jatkotaso Camilla
    17.30 - 18.30
  • Nuoret & Aikuiset 13+ Lyrical Jatkotaso Camilla
    19.15 - 20.15
  • Nuoret & Aikuiset 13+ Heels Avoin tasoCamilla
    20.15 - 21.15

Tiistai

  • Nuoret & Aikuiset 13+ Contemporary Keskitaso Annika
    19.30 - 20.30
  • Nuoret & Aikuiset 13+ Heels Avoin tasoAnnika
    20.30 - 21.30

Keskiviikko

  • Nuoret & Aikuiset 10-15 v. AkrobatiaPinja
    15.15 - 16.00
  • Nuoret & Aikuiset 10-15 v. Cheerleading -TÄYNNÄ!Pinja
    16.00 - 16.45
  • Nuoret & Aikuiset Horton Alkeet - LivemusaAnnika & Juha
    19.15 - 20.15
  • Nuoret & Aikuiset Horton Jatko - Livemusa Annika & Juha
    20.15 - 21.30

Torstai

  • Nuoret & Aikuiset 13+ Lyrical AlkeetAnnika
    18.15 - 19.15

Perjantai

  • Nuoret & Aikuiset 13+ Showlatin Avoin taso Camilla 25.1.-15.3. Jatta 22.3.-26.4.
    16.30 - 17.30
  • Nuoret & Aikuiset 13+ Street AvoinErath
    17.30 - 18.30
  • Nuoret & Aikuiset 13+ DanceFit-lihaskuntotreeni Avoin tasoCamilla 25.1.-15.3. Jatta 22.3.-26.4.
    17.30 - 18.30

Sunnuntai

  • Nuoret & Aikuiset 13+ Contemporary JatkotasoViktoria
    14.15 - 15.15
Maanantai Tiistai Keskiviikko Torstai Perjantai Sunnuntai
17.30
Vain Aikuiset
30+ Dance Alkeet
17.30
18.30
Annika
18.00
18.30
Vain Aikuiset
30+ Lyrical Alkeet
18.30
19.30
Janika
Vain Aikuiset
30+ Showlatin & Street Alkeet -ei esiinny näytöksessä
18.30
19.30
Camilla/showlatin 15.1.-15.3. Erath/street 22.3.-16.4.
Vain Aikuiset
30+ Heels Avoin taso
18.30
19.30
Annika
19.00
Vain Aikuiset
30+ Dance Keskitaso
19.15
20.15
Annika

Vain Aikuiset
30+ Contemporary Keskitaso
20.15
21.15
Annika
19.30
20.00
20.30
21.00

Tiistai

  • Vain Aikuiset 30+ Lyrical AlkeetJanika
    18.30 - 19.30

Torstai

  • Vain Aikuiset 30+ Dance KeskitasoAnnika
    19.15 - 20.15
  • Vain Aikuiset 30+ Contemporary KeskitasoAnnika
    20.15 - 21.15

Perjantai

  • Vain Aikuiset 30+ Showlatin & Street Alkeet -ei esiinny näytöksessäCamilla/showlatin 15.1.-15.3. Erath/street 22.3.-16.4.
    18.30 - 19.30

Sunnuntai

  • Vain Aikuiset 30+ Dance AlkeetAnnika
    17.30 - 18.30
  • Vain Aikuiset 30+ Heels Avoin tasoAnnika
    18.30 - 19.30
Maanantai Tiistai Keskiviikko Torstai Perjantai Sunnuntai
07.30
Kisaryhmät & Erikoiskoulutukset
EK-Fysiikka
07.45
08.45
Annika/Fanny
08.00
08.30
09.00
09.30
10.00
10.30
11.00
11.30
12.00
Kisaryhmät & Erikoiskoulutukset
Kisakoreo 9-12 v. ActiveKids
12.15
13.15
Viktoria
12.30
13.00
13.30
14.00
14.30
Kisaryhmät & Erikoiskoulutukset
Kisakoreo 9-12 v. ActiveStars
14.45
15.45
Janika

Kisaryhmät & Erikoiskoulutukset
EK-Tekniikka
15.15
16.15
Annika
15.00
Kisaryhmät & Erikoiskoulutukset
EK-kisakoreo
15.15
16.15
15.30
Kisaryhmät & Erikoiskoulutukset
Kisakoreo 13+ Active
15.30
16.30
Jatta
16.00
16.30
17.00
17.30
18.00
18.30
19.00
19.30
Kisaryhmät & Erikoiskoulutukset
ShowMamas
19.30
21.00
Annika
20.00
20.30

Maanantai

  • Kisaryhmät & Erikoiskoulutukset Kisakoreo 13+ ActiveJatta
    15.30 - 16.30

Tiistai

  • Kisaryhmät & Erikoiskoulutukset Kisakoreo 9-12 v. ActiveStars Janika
    14.45 - 15.45
  • Kisaryhmät & Erikoiskoulutukset EK-TekniikkaAnnika
    15.15 - 16.15

Torstai

  • Kisaryhmät & Erikoiskoulutukset EK-FysiikkaAnnika/Fanny
    07.45 - 08.45

Sunnuntai

  • Kisaryhmät & Erikoiskoulutukset Kisakoreo 9-12 v. ActiveKidsViktoria
    12.15 - 13.15
  • Kisaryhmät & Erikoiskoulutukset EK-kisakoreo
    15.15 - 16.15
  • Kisaryhmät & Erikoiskoulutukset ShowMamasAnnika
    19.30 - 21.00
No events available!
Ei Tunteja

Hiihtolomalla 17.-22.2.2019

Kevätnäytösviikolla 29.4.-5.5.2019 ei viikkotunteja, kyseisellä viikolla ryhmien näytöskenraaliharjoitukset. Näytökset 3.-4.5. Paimion koulukeskusken 1-salissa.

TANSSIKOULU OSOITTEESSA PUSSITIE 4 / PAIMIO.

blog lam dep | toc dep | giam can nhanh

|

toc ngan dep 2016 | duong da dep | 999+ kieu vay dep 2016

| toc dep 2016 | du lichdia diem an uong

xem hai

the best premium magento themes

dat ten cho con

áo sơ mi nữ

giảm cân nhanh

kiểu tóc đẹp

đặt tên hay cho con

xu hướng thời trangPhunuso.vn

shop giày nữ

giày lười nữgiày thể thao nữthời trang f5Responsive WordPress Themenha cap 4 nong thonmau biet thu deptoc dephouse beautifulgiay the thao nugiay luoi nutạp chí phụ nữhardware resourcesshop giày lườithời trang nam hàn quốcgiày hàn quốcgiày nam 2015shop giày onlineáo sơ mi hàn quốcshop thời trang nam nữdiễn đàn người tiêu dùngdiễn đàn thời tranggiày thể thao nữ hcmphụ kiện thời trang giá rẻ