Syksyn 2019 Aikataulu

Syyskausi 26.8.-7.12.2019!

Lotan tunnit alkaa poikkeuksellisesti jo ma 19.8. sekä Annikan ke Hortonit jo 21.8.

Alkeet – Ei tarvitse aikaisempaa tanssikokemusta (0-3 vuotta harrastaneet)

Keskitaso – Vähintään 3 vuotta kyseisen lajin tanssiopintoja

Jatkotaso – Vähintään 5 vuotta tanssiopintoja useammalla viikkotunnilla

Avoin taso – Kaikille avoin tunti, suosituksena kokemusta jostain tanssilajista

Aikuiset ja nuoret Huom!

13+ tunneilla ei ole yläikärajaa eli tunnit ovat avoimia myös aikuisille. Näillä tunneilla tempo hieman 30+ tunteja kovempi.

20+ tunnit on tarkoitettu vain yli 20-vuotiaille tanssijoille.

30+ tunnit on tarkoitettu vain yli 30-vuotiaille tanssijoille.

Jos lajinimekkeen perässä ei ikäsuositusta niin tunti on avoin kaikille aikuisille ja nuorille.

Maanantai Tiistai Keskiviikko Torstai Perjantai Sunnuntai
07.30
Kisaryhmät & Erikoiskoulutukset
EK1-Fysiikka
07.45
08.45
08.00
08.30
09.00
09.30
10.00
10.30
11.00
11.30
12.00
12.30
13.00
Kisaryhmät & Erikoiskoulutukset
EK2 -Fysiikka ja kisakoreo
13.00
14.30
Annika & Mariella

7-10 v.
Baletti
13.45
14.30
Vera
13.30
14.00
14.30
9-12 v.
Nykytanssi jatko
14.30
15.30
Vera

Kisaryhmät & Erikoiskoulutukset
EK1-kisakoreo
14.30
15.30
15.00
9-12 v.
10-15 v. Akrobatia
15.15
16.00
Pinja

Nuoret & Aikuiset
10-15 v. Akrobatia
15.15
16.00
Pinja

Kisaryhmät & Erikoiskoulutukset
Kisajoukkue 9-12 v. ActiveJuniors
15.15
16.15
Annika

9-12 v.
10-15 v. Cheerleading
16.00
16.45
Pinja -TÄYNNÄ!

Nuoret & Aikuiset
10-15 v. Cheerleading
16.00
16.45
Pinja -TÄYNNÄ!

7-10 v.
Akrobatia
16.45
17.30
Pinja

Kids 3-4 v.
Dance -TÄYNNÄ! Alkaa jo 21.8.!
17.15
17.45
Lotta

7-10 v.
Cheerleading
17.30
18.15
Pinja

Kids 5-6 v.
Dance -TÄYNNÄ! Alkaa jo 21.8.!
17.45
18.30
Lotta

Kisaryhmät & Erikoiskoulutukset
EK2-Tekniikka
18.15
19.15
Annika -Alkaa jo 21.8.!

7-10 v.
7-8 v. Dance Alkeet
18.30
19.15
Lotta -Alkaa jo 21.8.!

Nuoret & Aikuiset
Horton Alkeet & Livemusa
19.15
20.15
Annika & Markus K. -TÄYNNÄ! Alkaa jo ke 21.8.!

Aikuiset
Horton alkeet & Livemusa
19.15
20.15
Annika & Markus K. -TÄYNNÄ! Alkaa jo ke 21.8.!

Nuoret & Aikuiset
Horton Jatko & Livemusa
20.15
21.30
Annika & Markus K. -Alkaa jo ke 21.8.!

Aikuiset
Horton jatko & Livemusa
20.15
21.30
Annika & Markus K. -Alkaa jo 21.8.!
Kisaryhmät & Erikoiskoulutukset
EK1-Tekniikka
15.15
16.15
Annika

Kisaryhmät & Erikoiskoulutukset
Kisajoukkue 13+ Active
16.15
17.15
Annika

Nuoret & Aikuiset
Koreoprojekti 10+ 29.8.,12.9.,24.10.,7.11.,näytös 16.11.
17.15
18.00
Annika

9-12 v.
Show Alkeet
17.15
18.15
Linda

Kids 3-4 v.
Prinsessabaletti
18.00
18.30
Silja

Aikuiset
30+ Dance Now avoin (esiintyy showssa) -TÄYNNÄ!
18.15
19.15
Annika

Kids 5-6 v.
Prinsessabaletti
18.30
19.15
Silja

9-12 v.
Baletti avoin
19.15
20.15
Silja

Nuoret & Aikuiset
20+ Contemporary Keskitaso
19.15
20.15
Annika

Aikuiset
20+ Contemporary Keskitaso (ei esiinny)
19.15
20.15
Annika

Nuoret & Aikuiset
Baletti nuoret & aikuiset alkeet
20.15
21.15
Silja

Aikuiset
Baletti nuoret & aikuiset alkeet (ei esiinny)
20.15
21.15
Silja
9-12 v.
Show Jatko
15.15
16.15
Viktoria -TÄYNNÄ!

9-12 v.
Street Avoin taso
16.15
17.15
Viktoria -TÄYNNÄ!

7-10 v.
Disco Dance avoin
17.15
18.00
Viktoria -TÄYNNÄ!

Nuoret & Aikuiset
16+ Twerk avoin
17.15
18.15
Meri

Aikuiset
Twerk (alaikäraja 16), ei esiinny
17.15
18.15
Meri

Aikuiset
30+ Commercial alkeet (streetjazz)
18.15
19.15
Meri

Nuoret & Aikuiset
12+ Jumps & Turns avoin
19.15
20.15
Viktoria

Nuoret & Aikuiset
13+ Commercial avoin
19.15
20.15
Meri

Nuoret & Aikuiset
13+ Contemporary keski/jatko
20.15
21.15
Viktoria
15.30
Nuoret & Aikuiset
13+ Contemporary Keskitaso
15.30
16.30
Camilla
Kisaryhmät & Erikoiskoulutukset
Kisajoukkue 9-12 v. ActiveKids
15.30
16.30
Viktoria
Nuoret & Aikuiset
13+ Nykytanssi keskitaso
15.30
16.30
Vera
16.00
16.30
Nuoret & Aikuiset
13+ Show Jatkotaso
16.30
17.30
Camilla

Kids 3-4 v.
Dance
17.15
17.45
Lotta -TÄYNNÄ! Alkaa jo 19.8.!

9-12 v.
Showlatin Avoin taso
17.30
18.30
Camilla -TÄYNNÄ!

Kids 5-6 v.
Dance -TÄYNNÄ! Alkaa jo 19.8.!
17.45
18.30
Lotta
9-12 v.
Lyrical jatkotaso
16.30
17.30
Viktoria

Kids 3-4 v.
Dance
17.15
17.45
Linda -TÄYNNÄ!

Nuoret & Aikuiset
13+ Lyrical Alkeet
17.30
18.30
Viktoria

Kids 5-6 v.
Dance
17.45
18.30
Linda -TÄYNNÄ!
Nuoret & Aikuiset
13+ Heels Femme alkeet
16.30
17.30
Annika
17.00
17.30
Aikuiset
30+ Dance Now Alkeet (ei esiinny)
17.30
18.30
Annika -TÄYNNÄ!
18.00
18.30
7-10 v.
7-8 v. Dance Alkeet
18.30
19.15
Lotta - TÄYNNÄ! Alkaa jo 19.8.!

Nuoret & Aikuiset
DanceFit-lihaskuntotreeni Avoin taso
18.30
19.15
Camilla

Aikuiset
DanceFit lihaskuntotunti aikuiset & nuoret
18.30
19.15
Camilla

Aikuiset
30+ Showlatin alkeet
19.15
20.15
Camilla

Aikuiset
30+ Heels alkeet
20.15
21.15
Camilla K.
7-10 v.
Dance Jatkotaso
18.30
19.15
Linda

Aikuiset
30+ Lyrical Alkeet
19.15
20.15
Viktoria

Nuoret & Aikuiset
13+ Street Avoin
20.15
21.15
Viktoria
Aikuiset
30+ Heels Keskitaso
18.30
19.30
Annika -TÄYNNÄ!
19.00
19.30
Kisaryhmät & Erikoiskoulutukset
ShowMamas
19.30
21.00
Annika
20.00
20.30
21.00

Maanantai

  • Nuoret & Aikuiset 13+ Contemporary KeskitasoCamilla
    15.30 - 16.30
  • Nuoret & Aikuiset 13+ Show Jatkotaso Camilla
    16.30 - 17.30
  • Kids 3-4 v. Dance Lotta -TÄYNNÄ! Alkaa jo 19.8.!
    17.15 - 17.45
  • 9-12 v. Showlatin Avoin tasoCamilla -TÄYNNÄ!
    17.30 - 18.30
  • Kids 5-6 v. Dance -TÄYNNÄ! Alkaa jo 19.8.!Lotta
    17.45 - 18.30
  • 7-10 v. 7-8 v. Dance Alkeet Lotta - TÄYNNÄ! Alkaa jo 19.8.!
    18.30 - 19.15
  • Nuoret & Aikuiset DanceFit-lihaskuntotreeni Avoin tasoCamilla
    18.30 - 19.15
  • Aikuiset DanceFit lihaskuntotunti aikuiset & nuoretCamilla
    18.30 - 19.15
  • Aikuiset 30+ Showlatin alkeetCamilla
    19.15 - 20.15
  • Aikuiset 30+ Heels alkeetCamilla K.
    20.15 - 21.15

Tiistai

  • Kisaryhmät & Erikoiskoulutukset Kisajoukkue 9-12 v. ActiveKidsViktoria
    15.30 - 16.30
  • 9-12 v. Lyrical jatkotasoViktoria
    16.30 - 17.30
  • Kids 3-4 v. DanceLinda -TÄYNNÄ!
    17.15 - 17.45
  • Nuoret & Aikuiset 13+ Lyrical AlkeetViktoria
    17.30 - 18.30
  • Kids 5-6 v. DanceLinda -TÄYNNÄ!
    17.45 - 18.30
  • 7-10 v. Dance Jatkotaso Linda
    18.30 - 19.15
  • Aikuiset 30+ Lyrical AlkeetViktoria
    19.15 - 20.15
  • Nuoret & Aikuiset 13+ Street AvoinViktoria
    20.15 - 21.15

Keskiviikko

  • 9-12 v. 10-15 v. AkrobatiaPinja
    15.15 - 16.00
  • Nuoret & Aikuiset 10-15 v. AkrobatiaPinja
    15.15 - 16.00
  • Kisaryhmät & Erikoiskoulutukset Kisajoukkue 9-12 v. ActiveJuniorsAnnika
    15.15 - 16.15
  • 9-12 v. 10-15 v. CheerleadingPinja -TÄYNNÄ!
    16.00 - 16.45
  • Nuoret & Aikuiset 10-15 v. Cheerleading Pinja -TÄYNNÄ!
    16.00 - 16.45
  • 7-10 v. AkrobatiaPinja
    16.45 - 17.30
  • Kids 3-4 v. Dance -TÄYNNÄ! Alkaa jo 21.8.!Lotta
    17.15 - 17.45
  • 7-10 v. CheerleadingPinja
    17.30 - 18.15
  • Kids 5-6 v. Dance -TÄYNNÄ! Alkaa jo 21.8.!Lotta
    17.45 - 18.30
  • Kisaryhmät & Erikoiskoulutukset EK2-TekniikkaAnnika -Alkaa jo 21.8.!
    18.15 - 19.15
  • 7-10 v. 7-8 v. Dance Alkeet Lotta -Alkaa jo 21.8.!
    18.30 - 19.15
  • Nuoret & Aikuiset Horton Alkeet & LivemusaAnnika & Markus K. -TÄYNNÄ! Alkaa jo ke 21.8.!
    19.15 - 20.15
  • Aikuiset Horton alkeet & LivemusaAnnika & Markus K. -TÄYNNÄ! Alkaa jo ke 21.8.!
    19.15 - 20.15
  • Nuoret & Aikuiset Horton Jatko & LivemusaAnnika & Markus K. -Alkaa jo ke 21.8.!
    20.15 - 21.30
  • Aikuiset Horton jatko & LivemusaAnnika & Markus K. -Alkaa jo 21.8.!
    20.15 - 21.30

Torstai

  • Kisaryhmät & Erikoiskoulutukset EK1-Fysiikka
    07.45 - 08.45
  • Kisaryhmät & Erikoiskoulutukset EK1-TekniikkaAnnika
    15.15 - 16.15
  • Kisaryhmät & Erikoiskoulutukset Kisajoukkue 13+ ActiveAnnika
    16.15 - 17.15
  • Nuoret & Aikuiset Koreoprojekti 10+ 29.8.,12.9.,24.10.,7.11.,näytös 16.11.Annika
    17.15 - 18.00
  • 9-12 v. Show AlkeetLinda
    17.15 - 18.15
  • Kids 3-4 v. PrinsessabalettiSilja
    18.00 - 18.30
  • Aikuiset 30+ Dance Now avoin (esiintyy showssa) -TÄYNNÄ!Annika
    18.15 - 19.15
  • Kids 5-6 v. PrinsessabalettiSilja
    18.30 - 19.15
  • 9-12 v. Baletti avoinSilja
    19.15 - 20.15
  • Nuoret & Aikuiset 20+ Contemporary Keskitaso Annika
    19.15 - 20.15
  • Aikuiset 20+ Contemporary Keskitaso (ei esiinny)Annika
    19.15 - 20.15
  • Nuoret & Aikuiset Baletti nuoret & aikuiset alkeet Silja
    20.15 - 21.15
  • Aikuiset Baletti nuoret & aikuiset alkeet (ei esiinny)Silja
    20.15 - 21.15

Perjantai

  • 9-12 v. Show Jatko Viktoria -TÄYNNÄ!
    15.15 - 16.15
  • 9-12 v. Street Avoin tasoViktoria -TÄYNNÄ!
    16.15 - 17.15
  • 7-10 v. Disco Dance avoinViktoria -TÄYNNÄ!
    17.15 - 18.00
  • Nuoret & Aikuiset 16+ Twerk avoinMeri
    17.15 - 18.15
  • Aikuiset Twerk (alaikäraja 16), ei esiinnyMeri
    17.15 - 18.15
  • Aikuiset 30+ Commercial alkeet (streetjazz)Meri
    18.15 - 19.15
  • Nuoret & Aikuiset 12+ Jumps & Turns avoinViktoria
    19.15 - 20.15
  • Nuoret & Aikuiset 13+ Commercial avoin Meri
    19.15 - 20.15
  • Nuoret & Aikuiset 13+ Contemporary keski/jatkoViktoria
    20.15 - 21.15

Sunnuntai

  • Kisaryhmät & Erikoiskoulutukset EK2 -Fysiikka ja kisakoreoAnnika & Mariella
    13.00 - 14.30
  • 7-10 v. BalettiVera
    13.45 - 14.30
  • 9-12 v. Nykytanssi jatko Vera
    14.30 - 15.30
  • Kisaryhmät & Erikoiskoulutukset EK1-kisakoreo
    14.30 - 15.30
  • Nuoret & Aikuiset 13+ Nykytanssi keskitasoVera
    15.30 - 16.30
  • Nuoret & Aikuiset 13+ Heels Femme alkeetAnnika
    16.30 - 17.30
  • Aikuiset 30+ Dance Now Alkeet (ei esiinny)Annika -TÄYNNÄ!
    17.30 - 18.30
  • Aikuiset 30+ Heels KeskitasoAnnika -TÄYNNÄ!
    18.30 - 19.30
  • Kisaryhmät & Erikoiskoulutukset ShowMamasAnnika
    19.30 - 21.00
Maanantai Tiistai Keskiviikko Torstai Perjantai Sunnuntai
17.00
Kids 3-4 v.
Dance
17.15
17.45
Lotta -TÄYNNÄ! Alkaa jo 19.8.!
Kids 3-4 v.
Dance
17.15
17.45
Linda -TÄYNNÄ!
Kids 3-4 v.
Dance -TÄYNNÄ! Alkaa jo 21.8.!
17.15
17.45
Lotta
17.30
18.00
Kids 3-4 v.
Prinsessabaletti
18.00
18.30
Silja

Maanantai

  • Kids 3-4 v. Dance Lotta -TÄYNNÄ! Alkaa jo 19.8.!
    17.15 - 17.45

Tiistai

  • Kids 3-4 v. DanceLinda -TÄYNNÄ!
    17.15 - 17.45

Keskiviikko

  • Kids 3-4 v. Dance -TÄYNNÄ! Alkaa jo 21.8.!Lotta
    17.15 - 17.45

Torstai

  • Kids 3-4 v. PrinsessabalettiSilja
    18.00 - 18.30
Maanantai Tiistai Keskiviikko Torstai Perjantai Sunnuntai
17.30
Kids 5-6 v.
Dance -TÄYNNÄ! Alkaa jo 19.8.!
17.45
18.30
Lotta
Kids 5-6 v.
Dance
17.45
18.30
Linda -TÄYNNÄ!
Kids 5-6 v.
Dance -TÄYNNÄ! Alkaa jo 21.8.!
17.45
18.30
Lotta
18.00
18.30
Kids 5-6 v.
Prinsessabaletti
18.30
19.15
Silja
19.00

Maanantai

  • Kids 5-6 v. Dance -TÄYNNÄ! Alkaa jo 19.8.!Lotta
    17.45 - 18.30

Tiistai

  • Kids 5-6 v. DanceLinda -TÄYNNÄ!
    17.45 - 18.30

Keskiviikko

  • Kids 5-6 v. Dance -TÄYNNÄ! Alkaa jo 21.8.!Lotta
    17.45 - 18.30

Torstai

  • Kids 5-6 v. PrinsessabalettiSilja
    18.30 - 19.15
Maanantai Tiistai Keskiviikko Torstai Perjantai Sunnuntai
13.30
7-10 v.
Baletti
13.45
14.30
Vera
14.00
14.30
15.00
15.30
16.00
16.30
7-10 v.
Akrobatia
16.45
17.30
Pinja
17.00
7-10 v.
Disco Dance avoin
17.15
18.00
Viktoria -TÄYNNÄ!
17.30
7-10 v.
Cheerleading
17.30
18.15
Pinja
18.00
18.30
7-10 v.
7-8 v. Dance Alkeet
18.30
19.15
Lotta - TÄYNNÄ! Alkaa jo 19.8.!
7-10 v.
Dance Jatkotaso
18.30
19.15
Linda
7-10 v.
7-8 v. Dance Alkeet
18.30
19.15
Lotta -Alkaa jo 21.8.!
19.00

Maanantai

  • 7-10 v. 7-8 v. Dance Alkeet Lotta - TÄYNNÄ! Alkaa jo 19.8.!
    18.30 - 19.15

Tiistai

  • 7-10 v. Dance Jatkotaso Linda
    18.30 - 19.15

Keskiviikko

  • 7-10 v. AkrobatiaPinja
    16.45 - 17.30
  • 7-10 v. CheerleadingPinja
    17.30 - 18.15
  • 7-10 v. 7-8 v. Dance Alkeet Lotta -Alkaa jo 21.8.!
    18.30 - 19.15

Perjantai

  • 7-10 v. Disco Dance avoinViktoria -TÄYNNÄ!
    17.15 - 18.00

Sunnuntai

  • 7-10 v. BalettiVera
    13.45 - 14.30
Maanantai Tiistai Keskiviikko Torstai Perjantai Sunnuntai
14.30
9-12 v.
Nykytanssi jatko
14.30
15.30
Vera
15.00
9-12 v.
10-15 v. Akrobatia
15.15
16.00
Pinja
9-12 v.
Show Jatko
15.15
16.15
Viktoria -TÄYNNÄ!

9-12 v.
Street Avoin taso
16.15
17.15
Viktoria -TÄYNNÄ!
15.30
16.00
9-12 v.
10-15 v. Cheerleading
16.00
16.45
Pinja -TÄYNNÄ!
16.30
9-12 v.
Lyrical jatkotaso
16.30
17.30
Viktoria
17.00
9-12 v.
Show Alkeet
17.15
18.15
Linda
17.30
9-12 v.
Showlatin Avoin taso
17.30
18.30
Camilla -TÄYNNÄ!
18.00
18.30
19.00
9-12 v.
Baletti avoin
19.15
20.15
Silja
19.30
20.00

Maanantai

  • 9-12 v. Showlatin Avoin tasoCamilla -TÄYNNÄ!
    17.30 - 18.30

Tiistai

  • 9-12 v. Lyrical jatkotasoViktoria
    16.30 - 17.30

Keskiviikko

  • 9-12 v. 10-15 v. AkrobatiaPinja
    15.15 - 16.00
  • 9-12 v. 10-15 v. CheerleadingPinja -TÄYNNÄ!
    16.00 - 16.45

Torstai

  • 9-12 v. Show AlkeetLinda
    17.15 - 18.15
  • 9-12 v. Baletti avoinSilja
    19.15 - 20.15

Perjantai

  • 9-12 v. Show Jatko Viktoria -TÄYNNÄ!
    15.15 - 16.15
  • 9-12 v. Street Avoin tasoViktoria -TÄYNNÄ!
    16.15 - 17.15

Sunnuntai

  • 9-12 v. Nykytanssi jatko Vera
    14.30 - 15.30
Maanantai Tiistai Keskiviikko Torstai Perjantai Sunnuntai
15.00
Nuoret & Aikuiset
10-15 v. Akrobatia
15.15
16.00
Pinja
15.30
Nuoret & Aikuiset
13+ Contemporary Keskitaso
15.30
16.30
Camilla
Nuoret & Aikuiset
13+ Nykytanssi keskitaso
15.30
16.30
Vera
16.00
Nuoret & Aikuiset
10-15 v. Cheerleading
16.00
16.45
Pinja -TÄYNNÄ!
16.30
Nuoret & Aikuiset
13+ Show Jatkotaso
16.30
17.30
Camilla
Nuoret & Aikuiset
13+ Heels Femme alkeet
16.30
17.30
Annika
17.00
Nuoret & Aikuiset
Koreoprojekti 10+ 29.8.,12.9.,24.10.,7.11.,näytös 16.11.
17.15
18.00
Annika
Nuoret & Aikuiset
16+ Twerk avoin
17.15
18.15
Meri
17.30
Nuoret & Aikuiset
13+ Lyrical Alkeet
17.30
18.30
Viktoria
18.00
18.30
Nuoret & Aikuiset
DanceFit-lihaskuntotreeni Avoin taso
18.30
19.15
Camilla
19.00
Nuoret & Aikuiset
Horton Alkeet & Livemusa
19.15
20.15
Annika & Markus K. -TÄYNNÄ! Alkaa jo ke 21.8.!

Nuoret & Aikuiset
Horton Jatko & Livemusa
20.15
21.30
Annika & Markus K. -Alkaa jo ke 21.8.!
Nuoret & Aikuiset
20+ Contemporary Keskitaso
19.15
20.15
Annika

Nuoret & Aikuiset
Baletti nuoret & aikuiset alkeet
20.15
21.15
Silja
Nuoret & Aikuiset
12+ Jumps & Turns avoin
19.15
20.15
Viktoria

Nuoret & Aikuiset
13+ Commercial avoin
19.15
20.15
Meri

Nuoret & Aikuiset
13+ Contemporary keski/jatko
20.15
21.15
Viktoria
19.30
20.00
Nuoret & Aikuiset
13+ Street Avoin
20.15
21.15
Viktoria
20.30
21.00

Maanantai

  • Nuoret & Aikuiset 13+ Contemporary KeskitasoCamilla
    15.30 - 16.30
  • Nuoret & Aikuiset 13+ Show Jatkotaso Camilla
    16.30 - 17.30
  • Nuoret & Aikuiset DanceFit-lihaskuntotreeni Avoin tasoCamilla
    18.30 - 19.15

Tiistai

  • Nuoret & Aikuiset 13+ Lyrical AlkeetViktoria
    17.30 - 18.30
  • Nuoret & Aikuiset 13+ Street AvoinViktoria
    20.15 - 21.15

Keskiviikko

  • Nuoret & Aikuiset 10-15 v. AkrobatiaPinja
    15.15 - 16.00
  • Nuoret & Aikuiset 10-15 v. Cheerleading Pinja -TÄYNNÄ!
    16.00 - 16.45
  • Nuoret & Aikuiset Horton Alkeet & LivemusaAnnika & Markus K. -TÄYNNÄ! Alkaa jo ke 21.8.!
    19.15 - 20.15
  • Nuoret & Aikuiset Horton Jatko & LivemusaAnnika & Markus K. -Alkaa jo ke 21.8.!
    20.15 - 21.30

Torstai

  • Nuoret & Aikuiset Koreoprojekti 10+ 29.8.,12.9.,24.10.,7.11.,näytös 16.11.Annika
    17.15 - 18.00
  • Nuoret & Aikuiset 20+ Contemporary Keskitaso Annika
    19.15 - 20.15
  • Nuoret & Aikuiset Baletti nuoret & aikuiset alkeet Silja
    20.15 - 21.15

Perjantai

  • Nuoret & Aikuiset 16+ Twerk avoinMeri
    17.15 - 18.15
  • Nuoret & Aikuiset 12+ Jumps & Turns avoinViktoria
    19.15 - 20.15
  • Nuoret & Aikuiset 13+ Commercial avoin Meri
    19.15 - 20.15
  • Nuoret & Aikuiset 13+ Contemporary keski/jatkoViktoria
    20.15 - 21.15

Sunnuntai

  • Nuoret & Aikuiset 13+ Nykytanssi keskitasoVera
    15.30 - 16.30
  • Nuoret & Aikuiset 13+ Heels Femme alkeetAnnika
    16.30 - 17.30
Maanantai Tiistai Keskiviikko Torstai Perjantai Sunnuntai
17.00
Aikuiset
Twerk (alaikäraja 16), ei esiinny
17.15
18.15
Meri

Aikuiset
30+ Commercial alkeet (streetjazz)
18.15
19.15
Meri
17.30
Aikuiset
30+ Dance Now Alkeet (ei esiinny)
17.30
18.30
Annika -TÄYNNÄ!
18.00
Aikuiset
30+ Dance Now avoin (esiintyy showssa) -TÄYNNÄ!
18.15
19.15
Annika

Aikuiset
20+ Contemporary Keskitaso (ei esiinny)
19.15
20.15
Annika

Aikuiset
Baletti nuoret & aikuiset alkeet (ei esiinny)
20.15
21.15
Silja
18.30
Aikuiset
DanceFit lihaskuntotunti aikuiset & nuoret
18.30
19.15
Camilla

Aikuiset
30+ Showlatin alkeet
19.15
20.15
Camilla

Aikuiset
30+ Heels alkeet
20.15
21.15
Camilla K.
Aikuiset
30+ Heels Keskitaso
18.30
19.30
Annika -TÄYNNÄ!
19.00
Aikuiset
30+ Lyrical Alkeet
19.15
20.15
Viktoria
Aikuiset
Horton alkeet & Livemusa
19.15
20.15
Annika & Markus K. -TÄYNNÄ! Alkaa jo ke 21.8.!

Aikuiset
Horton jatko & Livemusa
20.15
21.30
Annika & Markus K. -Alkaa jo 21.8.!
19.30
20.00
20.30
21.00

Maanantai

  • Aikuiset DanceFit lihaskuntotunti aikuiset & nuoretCamilla
    18.30 - 19.15
  • Aikuiset 30+ Showlatin alkeetCamilla
    19.15 - 20.15
  • Aikuiset 30+ Heels alkeetCamilla K.
    20.15 - 21.15

Tiistai

  • Aikuiset 30+ Lyrical AlkeetViktoria
    19.15 - 20.15

Keskiviikko

  • Aikuiset Horton alkeet & LivemusaAnnika & Markus K. -TÄYNNÄ! Alkaa jo ke 21.8.!
    19.15 - 20.15
  • Aikuiset Horton jatko & LivemusaAnnika & Markus K. -Alkaa jo 21.8.!
    20.15 - 21.30

Torstai

  • Aikuiset 30+ Dance Now avoin (esiintyy showssa) -TÄYNNÄ!Annika
    18.15 - 19.15
  • Aikuiset 20+ Contemporary Keskitaso (ei esiinny)Annika
    19.15 - 20.15
  • Aikuiset Baletti nuoret & aikuiset alkeet (ei esiinny)Silja
    20.15 - 21.15

Perjantai

  • Aikuiset Twerk (alaikäraja 16), ei esiinnyMeri
    17.15 - 18.15
  • Aikuiset 30+ Commercial alkeet (streetjazz)Meri
    18.15 - 19.15

Sunnuntai

  • Aikuiset 30+ Dance Now Alkeet (ei esiinny)Annika -TÄYNNÄ!
    17.30 - 18.30
  • Aikuiset 30+ Heels KeskitasoAnnika -TÄYNNÄ!
    18.30 - 19.30
Maanantai Tiistai Keskiviikko Torstai Perjantai Sunnuntai
07.30
Kisaryhmät & Erikoiskoulutukset
EK1-Fysiikka
07.45
08.45
08.00
08.30
09.00
09.30
10.00
10.30
11.00
11.30
12.00
12.30
13.00
Kisaryhmät & Erikoiskoulutukset
EK2 -Fysiikka ja kisakoreo
13.00
14.30
Annika & Mariella
13.30
14.00
14.30
Kisaryhmät & Erikoiskoulutukset
EK1-kisakoreo
14.30
15.30
15.00
Kisaryhmät & Erikoiskoulutukset
Kisajoukkue 9-12 v. ActiveJuniors
15.15
16.15
Annika
Kisaryhmät & Erikoiskoulutukset
EK1-Tekniikka
15.15
16.15
Annika

Kisaryhmät & Erikoiskoulutukset
Kisajoukkue 13+ Active
16.15
17.15
Annika
15.30
Kisaryhmät & Erikoiskoulutukset
Kisajoukkue 9-12 v. ActiveKids
15.30
16.30
Viktoria
16.00
16.30
17.00
17.30
18.00
Kisaryhmät & Erikoiskoulutukset
EK2-Tekniikka
18.15
19.15
Annika -Alkaa jo 21.8.!
18.30
19.00
19.30
Kisaryhmät & Erikoiskoulutukset
ShowMamas
19.30
21.00
Annika
20.00
20.30

Tiistai

  • Kisaryhmät & Erikoiskoulutukset Kisajoukkue 9-12 v. ActiveKidsViktoria
    15.30 - 16.30

Keskiviikko

  • Kisaryhmät & Erikoiskoulutukset Kisajoukkue 9-12 v. ActiveJuniorsAnnika
    15.15 - 16.15
  • Kisaryhmät & Erikoiskoulutukset EK2-TekniikkaAnnika -Alkaa jo 21.8.!
    18.15 - 19.15

Torstai

  • Kisaryhmät & Erikoiskoulutukset EK1-Fysiikka
    07.45 - 08.45
  • Kisaryhmät & Erikoiskoulutukset EK1-TekniikkaAnnika
    15.15 - 16.15
  • Kisaryhmät & Erikoiskoulutukset Kisajoukkue 13+ ActiveAnnika
    16.15 - 17.15

Sunnuntai

  • Kisaryhmät & Erikoiskoulutukset EK2 -Fysiikka ja kisakoreoAnnika & Mariella
    13.00 - 14.30
  • Kisaryhmät & Erikoiskoulutukset EK1-kisakoreo
    14.30 - 15.30
  • Kisaryhmät & Erikoiskoulutukset ShowMamasAnnika
    19.30 - 21.00
No events available!
Ei Tunteja

Syyslomalla 13.-19.10.2019

Joulunäytösviikolla 2.-8.12.2019 ei viikkotunteja, kyseisellä viikolla ryhmien näytöskenraaliharjoitukset. Näytökset 7.12.2019 Paimion koulukeskusken 1-salissa.

TANSSIKOULU OSOITTEESSA PUSSITIE 4 / PAIMIO.

blog lam dep | toc dep | giam can nhanh

|

toc ngan dep 2016 | duong da dep | 999+ kieu vay dep 2016

| toc dep 2016 | du lichdia diem an uong

xem hai

the best premium magento themes

dat ten cho con

áo sơ mi nữ

giảm cân nhanh

kiểu tóc đẹp

đặt tên hay cho con

xu hướng thời trangPhunuso.vn

shop giày nữ

giày lười nữgiày thể thao nữthời trang f5Responsive WordPress Themenha cap 4 nong thonmau biet thu deptoc dephouse beautifulgiay the thao nugiay luoi nutạp chí phụ nữhardware resourcesshop giày lườithời trang nam hàn quốcgiày hàn quốcgiày nam 2015shop giày onlineáo sơ mi hàn quốcshop thời trang nam nữdiễn đàn người tiêu dùngdiễn đàn thời tranggiày thể thao nữ hcmphụ kiện thời trang giá rẻ